| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 13 |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 450 mm |
| Frame: | satin |
| Seat height: | 785 mm |
| Purpose: | interiér |
| Material of seat: | dřevěné područky: bělený dub nebo wenge |
| Width: | 555 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Box 747
Barová verze designového křesla Box.
| Price with VAT: | 16 226 Kč |
|---|---|
| Price without VAT: | 13 410 Kč |

