| Materialbeschreibung: | Polykarbonát |
|---|---|
| Farbe: | Bílá opálová, transparentní, kouřová a červená. |
| Höhe: | 495 mm |
| Basisdurchmesser: | 160 mm |
| Zdroj: | 1 x 20 W |
| Produktart: | Osvětlení |
| Breite: | Difuzér pr.420 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
COLETTE 50
Designová lampička od italského výrobce PEDRALI.
Originální design lampičky Colette najde uplatnění v jakékoli místnosti vašeho domova či kanceláře, všude bude vypadat úžasně.