| Material Specification: | Polykarbonát |
|---|---|
| Color: | Bílá opálová, transparentní, kouřová a červená. |
| Height: | 495 mm |
| Base diameter: | 160 mm |
| Zdroj: | 1 x 20 W |
| Type of product: | Osvětlení |
| Width: | Difuzér pr.420 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
COLETTE 50
Designová lampička od italského výrobce PEDRALI.
Originální design lampičky Colette najde uplatnění v jakékoli místnosti vašeho domova či kanceláře, všude bude vypadat úžasně.