| Materialbeschreibung: | Polykarbonát |
|---|---|
| Farbe: | Bílá opálová, transparentní, kouřová, žlutá, modrá |
| Höhe: | 295 mm |
| Basisdurchmesser: | pr.95 mm |
| Zdroj: | 1 x 12 W |
| Breite: | Difuzér pr.250 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
COLETTE
Designová lampička od italského výrobce PEDRALI.
Originální design lampičky najde uplatnění v jakékoli místnosti vašeho domova či kanceláře. Ať jí dáte do ložnice, obývacího pokoje, pracovny nebo dětského pokoje, všude bude vypadat úžasně.