| Material Specification: | Polykarbonát |
|---|---|
| Color: | Bílá opálová, transparentní, kouřová, žlutá, modrá |
| Height: | 295 mm |
| Base diameter: | pr.95 mm |
| Zdroj: | 1 x 12 W |
| Width: | Difuzér pr.250 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
COLETTE
Designová lampička od italského výrobce PEDRALI.
Originální design lampičky najde uplatnění v jakékoli místnosti vašeho domova či kanceláře. Ať jí dáte do ložnice, obývacího pokoje, pracovny nebo dětského pokoje, všude bude vypadat úžasně.