| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 325 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Rozměr profilu: | 25x25 mm |
| Sitzhöhe: | 650 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Oberflächenbehandlung: | bílá, černá, chrom, satin |
| Breite: | 325 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Cube 1402
Barová židle s čalouněným sedákem Cube 1402.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |







