| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 325 mm |
| Frame: | ocel |
| Rozměr profilu: | 25x25 mm |
| Seat height: | 650 mm |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Finishes frame: | bílá, černá, chrom, satin |
| Width: | 325 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Cube 1402
Barová židle s čalouněným sedákem Cube 1402.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |







