| Höhe: | 920 mm |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Tiefe: | 540 mm |
| Sitzhöhe: | 470 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Breite: | 440 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Materialbeschreibung: | Bukové dřevo |
DEA 47 U
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.
