| Height: | 920 mm |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Depth: | 540 mm |
| Seat height: | 470 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Width: | 440 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Material Specification: | Bukové dřevo |
DEA 47 U
Unfortunately there is no product description.
