| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Basisdurchmesser: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 24 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 800 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, satin |
| Material Rückenlehne: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 280 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Dream 4816
Barová židle s čalouněným sedákem Dream 4816.
| Preis mit MwSt | 11 108 Kč |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | 9 180 Kč |




