| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Base diameter: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 24 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel |
| Seat height: | 800 mm |
| Purpose: | interiér |
| Finishes frame: | chrom, satin |
| Material of seat: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 280 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Dream 4816
Barová židle s čalouněným sedákem Dream 4816.
| Price with VAT: | 11 108 Kč |
|---|---|
| Price without VAT: | 9 180 Kč |




