| Dezén: | Dřevo, koženky, látky, kůže |
|---|---|
| Höhe: | 810 mm |
| Hmotnost kg: | 5,5 kg |
| Tiefe: | 480 mm |
| Rahmen / Gestell: | Dubové dřevo - bělený dub, wenge |
| Sitzhöhe: | 460 mm |
| Čalounění: | Dle vzorníku čalounění |
| Šířka sedáku: | 120 mm |
| Breite: | 480 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
ELLE 452
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.


