| Dezén: | Dřevo, koženky, látky, kůže |
|---|---|
| Height: | 810 mm |
| Hmotnost kg: | 5,5 kg |
| Depth: | 480 mm |
| Frame: | Dubové dřevo - bělený dub, wenge |
| Seat height: | 460 mm |
| Čalounění: | Dle vzorníku čalounění |
| Šířka sedáku: | 120 mm |
| Width: | 480 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
ELLE 452
Unfortunately there is no product description.


