| Materialbeschreibung: | ocelová kostra |
|---|---|
| Farbe: | černá |
| Höhe: | 1180 mm |
| Hmotnost kg: | 25 kg |
| Tiefe: | 600 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel / na kolečkách, bez koleček |
| Bestimmung: | interiér |
| Produktart: | vozík |
| Breite: | 1230 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Enjoy 465-466
Úložný vozík pro plastové židle Enjoy 460.
