| Material Specification: | ocelová kostra |
|---|---|
| Color: | černá |
| Height: | 1180 mm |
| Hmotnost kg: | 25 kg |
| Depth: | 600 mm |
| Frame: | ocel / na kolečkách, bez koleček |
| Purpose: | interiér |
| Type of product: | vozík |
| Width: | 1230 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Enjoy 465-466
Úložný vozík pro plastové židle Enjoy 460.
