| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Höhe: | 70 mm |
| Hmotnost kg: | 0,5 kg |
| Tiefe: | 430 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka |
| Breite: | 420 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
GLISS 900.3
Čalouněný sedák Gliss 900.3 pro židle GLISS.
Čalouněný sedák Gliss 900.3 pro židle GLISS.
| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Höhe: | 70 mm |
| Hmotnost kg: | 0,5 kg |
| Tiefe: | 430 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka |
| Breite: | 420 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |