| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Height: | 70 mm |
| Hmotnost kg: | 0,5 kg |
| Depth: | 430 mm |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka |
| Width: | 420 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
GLISS 900.3 PEDRALI
Čalouněný sedák Gliss 900.3 pro židle GLISS.

