| Farbe: | černá, červená, bílá; transparentní/ červená, zele |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 7 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 550 mm |
| Rahmen / Gestell: | chrom |
| Sitzhöhe: | 650 mm |
| Výška opěradla od země: | 840 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, bílá nebo černá barva |
| Material Rückenlehne: | plast |
| Breite: | 520 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Gliss 902
Barová židle s celobarevným nebo transparentním sedákem.
| Preis mit MwSt | 4 501 Kč |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | 3 720 Kč |






