| Color: | černá, červená, bílá; transparentní/ červená, zele |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 7 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 550 mm |
| Frame: | chrom |
| Seat height: | 650 mm |
| Výška opěradla od země: | 840 mm |
| Purpose: | interiér |
| Finishes frame: | chrom, bílá nebo černá barva |
| Material of seat: | plast |
| Width: | 520 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Gliss 902
Barová židle s celobarevným nebo transparentním sedákem.
| Price with VAT: | 4 501 Kč |
|---|---|
| Price without VAT: | 3 720 Kč |






