| Farbe: | bílá, černá |
|---|---|
| Grundabmessungen: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 16,5 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocelová základna, otočná se zpětným mechanismem |
| Sitzhöhe: | 730 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, broušená ocel |
| Material Rückenlehne: | plast |
| Šířka sedáku: | 530 mm |
| Hloubka sedáku: | 460 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Gliss 975
Barová židle s plastovým sedákem.
| Preis mit MwSt | 9 438 Kč |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | 7 800 Kč |

