| Color: | bílá, černá |
|---|---|
| Base dimensions: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 16,5 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocelová základna, otočná se zpětným mechanismem |
| Seat height: | 730 mm |
| Purpose: | interiér |
| Finishes frame: | chrom, broušená ocel |
| Material of seat: | plast |
| Šířka sedáku: | 530 mm |
| Hloubka sedáku: | 460 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Gliss 975
Barová židle s plastovým sedákem.
| Price with VAT: | 9 438 Kč |
|---|---|
| Price without VAT: | 7 800 Kč |

