| Grundabmessungen: | 400 mm |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 16,5 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocelová základna, otočná se zpětným mechanismem |
| Sitzhöhe: | 740 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | dle vzorníku čalounění - látka, koženka |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, broušená ocel |
| Šířka sedáku: | 530 mm |
| Hloubka sedáku: | 490 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Gliss 985
Barová židle s čalouněným sedák.
| Preis mit MwSt | 17 279 Kč |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | 14 280 Kč |




