| Base dimensions: | 400 mm |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 16,5 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocelová základna, otočná se zpětným mechanismem |
| Seat height: | 740 mm |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | dle vzorníku čalounění - látka, koženka |
| Finishes frame: | chrom, broušená ocel |
| Šířka sedáku: | 530 mm |
| Hloubka sedáku: | 490 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Gliss 985
Barová židle s čalouněným sedák.
| Price with VAT: | 17 279 Kč |
|---|---|
| Price without VAT: | 14 280 Kč |




