| Materialbeschreibung: | polypropylen |
|---|---|
| Farbe: | bílá, oranžová, růžová, zelená, šedá/antracit, čer |
| Hmotnost kg: | 2 kg |
| Tiefe: | 390 mm |
| Sitzhöhe: | 450 mm |
| Bestimmung: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Breite: | 420 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Happy 491
Lehký design, zářivé barvy a použitý materiál (polypropylen) umožňují tento nový model umístit do jakéhokoliv interiéru a rovněž i exteriéru.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |





