| Material Specification: | polypropylen |
|---|---|
| Color: | bílá, oranžová, růžová, zelená, šedá/antracit, čer |
| Hmotnost kg: | 2 kg |
| Depth: | 390 mm |
| Seat height: | 450 mm |
| Purpose: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Width: | 420 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Happy 491
Lehký design, zářivé barvy a použitý materiál (polypropylen) umožňují tento nový model umístit do jakéhokoliv interiéru a rovněž i exteriéru.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |





