| Material: | Chromovaný ocelový rám |
|---|---|
| Farbe: | Dle vzorníku |
| Höhe: | 700 mm |
| Gewicht: | 17 kg |
| Tiefe: | 740 mm |
| Sitzhöhe vom Boden: | 400 mm |
| Nutzung: | Do interiéru |
| Falten: | Jednotlivé díly se mohou spojit díky plastovým spo |
| Polsterung: | Dle vzorníku čalounění |
| Stoffzusammensetzung: | Nohy z ocelových trubek pr.16 mm |
| Produktart: | Modulární systém, který se skládá ze sedacích prvk |
| Breite: | 740 mm |
| Verfügbarkeit: | Auf Bestellung |
| Produzent: | PEDRALI |
Host 791
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.


