| Material: | Chromovaný ocelový rám |
|---|---|
| Colour: | Dle vzorníku |
| Height: | 700 mm |
| Weight: | 17 kg |
| Depth: | 740 mm |
| Seat height from ground: | 400 mm |
| Utilization: | Do interiéru |
| Foldable: | Jednotlivé díly se mohou spojit díky plastovým spo |
| Upholstery: | Dle vzorníku čalounění |
| Composition: | Nohy z ocelových trubek pr.16 mm |
| Type of product: | Modulární systém, který se skládá ze sedacích prvk |
| Width: | 740 mm |
| Availability: | For Order |
| Producer: | PEDRALI |
Host 791
Unfortunately there is no product description.


