| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Tiefe: | 500 mm |
| Rahmen / Gestell: | kovová |
| Sitzhöhe: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 800 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Stohovatelnost: | 5 ks |
| Čalounění: | látka, koženka |
| Oberflächenbehandlung: | černá barva, ostatní barvy dle vzorníku, chrom, sa |
| Material Rückenlehne: | čalouněný |
| Breite: | 420 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
Jody 3910
Klasická kovová židle s čalouněným sedákem.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |
