| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 500 mm |
| Frame: | kovová |
| Seat height: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 800 mm |
| Purpose: | interiér |
| Stohovatelnost: | 5 ks |
| Čalounění: | látka, koženka |
| Finishes frame: | černá barva, ostatní barvy dle vzorníku, chrom, sa |
| Material of seat: | čalouněný |
| Width: | 420 mm |
| Availability: | Na objednávku |
Jody 3910
Klasická kovová židle s čalouněným sedákem.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |
