| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5,5 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 520 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 800 mm (650mm) |
| Výška opěradla od země: | 1070 mm (920mm) |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Oberflächenbehandlung: | černá barva, ostatní barvy, chrom, satin |
| Breite: | 450 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
Jody 3951
Barová židle s čalouněným sedákem Jody 3951.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |
