| Color: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5,5 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 520 mm |
| Frame: | ocel |
| Seat height: | 800 mm (650mm) |
| Výška opěradla od země: | 1070 mm (920mm) |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Finishes frame: | černá barva, ostatní barvy, chrom, satin |
| Width: | 450 mm |
| Availability: | Na objednávku |
Jody 3951
Barová židle s čalouněným sedákem Jody 3951.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |
