| Farbe: | bílá, slonová kost |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5,9 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Tiefe: | 530 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 865 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Oberflächenbehandlung: | stříbrná barva, chrom, satin |
| Material Rückenlehne: | technopolymer |
| Durchmesser Beine: | 20x20 mm |
| Breite: | 460 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Kuadra 1101
Židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou.



