| Color: | bílá, slonová kost |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5,9 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 530 mm |
| Frame: | ocel |
| Seat height: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 865 mm |
| Purpose: | interiér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Finishes frame: | stříbrná barva, chrom, satin |
| Material of seat: | technopolymer |
| Diameter of Legs: | 20x20 mm |
| Width: | 460 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Kuadra 1101
Židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou.



