| BARVA: | 6,7 |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 520 mm |
| Rahmen / Gestell: | chrom, matný chrom |
| Sitzhöhe: | 670 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Material Rückenlehne: | plast |
| Breite: | 495 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Kuadra 1112
Barová židle s plastovým sedákem.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |

