| BARVA: | 6,7 |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 520 mm |
| Kostra / rám: | chrom, matný chrom |
| Výška sedáku od země: | 670 mm |
| Určení: | interiér |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Sedák: | plast |
| Šířka: | 495 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Kuadra 1112
Barová židle s plastovým sedákem.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |

