| Farbe: | bílá, slonová kost |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6,9 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Tiefe: | 520 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 865 mm |
| Bestimmung: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Oberflächenbehandlung: | stříbrná barva, chrom, matný chrom, broušená ocel |
| Material Rückenlehne: | technopolymer |
| Durchmesser Beine: | 16 mm |
| Breite: | 520 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Kuadra 1115
Křeslo s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou Kuadra 1115.



