| Color: | bílá, slonová kost |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6,9 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 520 mm |
| Frame: | ocel |
| Seat height: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 865 mm |
| Purpose: | interiér, exteriér |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Finishes frame: | stříbrná barva, chrom, matný chrom, broušená ocel |
| Material of seat: | technopolymer |
| Diameter of Legs: | 16 mm |
| Width: | 520 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Kuadra 1115
Křeslo s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou Kuadra 1115.



