| Farbe: | bílá, slonová kost |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5,9 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 50 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 865 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Oberflächenbehandlung: | chrom |
| Material Rückenlehne: | technopolymer |
| Durchmesser Beine: | 10 mm |
| Breite: | 510 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Kuadra 1158
Designová židle s plastovým sedákem Kuadra 1158.

