| Barva: | bílá, slonová kost |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 5,9 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 50 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Výška sedáku od země: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 865 mm |
| Určení: | interiér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Povrchová úprava: | chrom |
| Sedák: | technopolymer |
| Průměr nohy: | 10 mm |
| Šířka: | 510 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ŽIDLE Kuadra 1158
Designová židle s plastovým sedákem Kuadra 1158.

