| Farbe: | transparentní matné-mléčná, modrá, červená, hnědá, |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6,7 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 510 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Rozměr profilu: | 20 x 20 mm |
| Sitzhöhe: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 825 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Oberflächenbehandlung: | stříbrná barva, chrom, satin |
| Material Rückenlehne: | metakrylát |
| Breite: | 460 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
Kuadra 1171
Židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou Kuadra 1171.







