| Color: | transparentní matné-mléčná, modrá, červená, hnědá, |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6,7 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 510 mm |
| Frame: | ocel |
| Rozměr profilu: | 20 x 20 mm |
| Seat height: | 460 mm |
| Výška opěradla od země: | 825 mm |
| Purpose: | interiér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Finishes frame: | stříbrná barva, chrom, satin |
| Material of seat: | metakrylát |
| Width: | 460 mm |
| Availability: | Na objednávku |
Kuadra 1171
Židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou Kuadra 1171.







