| Farbe: | transparentní/ mléčná, modrá, červená, hnědá, kouř |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 8,6 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 540 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Rozměr profilu: | 20x20 mm |
| Sitzhöhe: | 790 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, satin |
| Material Rückenlehne: | plast |
| Breite: | 470 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
Kuadra 1176
Barová židle s plastovým sedákem.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |








