| Color: | transparentní/ mléčná, modrá, červená, hnědá, kouř |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 8,6 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 540 mm |
| Frame: | ocel |
| Rozměr profilu: | 20x20 mm |
| Seat height: | 790 mm |
| Purpose: | interiér |
| Finishes frame: | chrom, satin |
| Material of seat: | plast |
| Width: | 470 mm |
| Availability: | Na objednávku |
Kuadra 1176
Barová židle s plastovým sedákem.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |








