| Hmotnost kg: | 6,5 kg |
|---|---|
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 540 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Rozměr profilu: | 20x20 mm |
| Sitzhöhe: | 650 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, satin |
| Material Rückenlehne: | kůže, regenerovaná kůže |
| Breite: | 450 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Kuadra 1322_F
Barová židle s čalouněným sedákem z pravé nebo regenerované kůže Kuadra 1322_F.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |




