| Hmotnost kg: | 6,5 kg |
|---|---|
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 540 mm |
| Frame: | ocel |
| Rozměr profilu: | 20x20 mm |
| Seat height: | 650 mm |
| Purpose: | interiér |
| Finishes frame: | chrom, satin |
| Material of seat: | kůže, regenerovaná kůže |
| Width: | 450 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Kuadra 1322_F
Barová židle s čalouněným sedákem z pravé nebo regenerované kůže Kuadra 1322_F.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |




