| Farbe: | wenge, černá, ebano, zebrano, bělený dub |
|---|---|
| Rohrdurchmesser: | 16 mm |
| Hmotnost kg: | 6,5 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Tiefe: | 520 mm |
| Rahmen / Gestell: | ocel |
| Sitzhöhe: | 670 mm |
| Výška opěradla od země: | 920 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Oberflächenbehandlung: | chrom, matný chrom |
| Material Rückenlehne: | dýhovaná překližka |
| Breite: | 495 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Kuadra 1332
Barová židle s dřevenou skořepinou na ocelové kostře.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |




