| Color: | wenge, černá, ebano, zebrano, bělený dub |
|---|---|
| Tube diameter: | 16 mm |
| Hmotnost kg: | 6,5 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 520 mm |
| Frame: | ocel |
| Seat height: | 670 mm |
| Výška opěradla od země: | 920 mm |
| Purpose: | interiér |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Finishes frame: | chrom, matný chrom |
| Material of seat: | dýhovaná překližka |
| Width: | 495 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Kuadra 1332
Barová židle s dřevenou skořepinou na ocelové kostře.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |




