| Dezén: | zebrano, ebano, bělený dub, wenge, černá |
|---|---|
| Basisdurchmesser: | 450 mm |
| Hmotnost kg: | 22 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel, otočná s vratným mechanismem |
| Sitzhöhe: | 770 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Oberflächenbehandlung: | broušená nerez, chrom |
| Material Rückenlehne: | dýhovaná překližka |
| Šířka sedáku: | 460 mm |
| Hloubka sedáku: | 400 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Kuadra 4417
Otočná barová židle Kuadra 4417.
| Preis mit MwSt | 10 854 Kč |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | 8 970 Kč |




