| Dezén: | zebrano, ebano, bělený dub, wenge, černá |
|---|---|
| Base diameter: | 450 mm |
| Hmotnost kg: | 22 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel, otočná s vratným mechanismem |
| Seat height: | 770 mm |
| Purpose: | interiér |
| Finishes frame: | broušená nerez, chrom |
| Material of seat: | dýhovaná překližka |
| Šířka sedáku: | 460 mm |
| Hloubka sedáku: | 400 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Kuadra 4417
Otočná barová židle Kuadra 4417.
| Price with VAT: | 10 854 Kč |
|---|---|
| Price without VAT: | 8 970 Kč |




