| Farbe: | dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Grundabmessungen: | 400 x 400 mm |
| Hmotnost kg: | 20 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel, otočná s vratným mechanismem |
| Sitzhöhe: | 650 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | kůže, regenerovaná kůže |
| Oberflächenbehandlung: | satin |
| Material Rückenlehne: | čalouněný |
| Šířka sedáku: | 460 mm |
| Hloubka sedáku: | 420 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Kuadra 4427_F
Barová židle s čalouněnou skořepinou v pravé kůži(přírodní a regenerovaná) s dekor.stehy
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |




